وبلاگ | دانلود قالب جوملا
  1. پرش به منو
  2. پرش به مطلب
  3. پرش به پانویس

نماد اعتماد الکترونیکی

خبرنامه

پرداخت آنلاین با همکاری

پرداخت توسط کلیه بانک های عضو شبکه شتاب

پرداخت توسط کلیه بانک های عضو شبکه شتاب

اضافه شدن قالب های جوملا 3

در تلاش هستیم تا در هر هفته قالب های جدید مخصوص جوملا 3 را برای شما عزیزان در سایت کافه جوملا قرار دهیم.با اتمام پشتیبانی جوملا 2.5 و روی آوردن طراحان وب و جوملاکاران به جوملای 3 بر آن شدیم تا جدیدترین قالب های جوملای 3 از شرکت های سازنده ی قالب را در سایت قرار دهیم.

فروش ویژه آنتی ویروس kaspersky

اگر به دنبال آخرین راه‌حل امنیتی برای رایانه شخصی خود می‌گردید، Kaspersky PURE 3.0 Total Security همان پاسخ شماست. این محصول هرآنچه را برای مراقبت از دارایی‌های PC خود نیاز دارید ( مثل هویت دیجیتالی، اسناد، عكس‌ها، فیلم‌ها و پسوردها) در اختیارتان می‌گذارد و با پیچیده‌ترین بدافزارها و تهدیدهای اینترنتی مقابله می‌كند. Kaspersky PURE 3.0 به لطف امكانات ویژه و جدیدش،

ادامه مطلب: فروش ویژه آنتی ویروس kaspersky

همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو 13.04

گروه کاربران ایرانی اوبونتو (www.ubuntu.ir) قصد دارد تا با همکاری انجمن ACM دانشگاه تهران همایشی را در رابطه با لینوکس و انتشار نسخه جدید 13.04 اوبونتو بصورت رایگان و آزاد برای عموم برگزار کند.

ادامه مطلب: همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو 13.04

نگاهی گذرا به سیستم کنترل ورژن Git

نگاهی گذرا به سیستم کنترل ورژنتا به حال به عنوان یک توسعه دهنده برایتان پیش آمده که نیاز به استفاده از ابزارهای کنترل ورژن داشته باشید؟ ممکن است روی پروژه ای کوچک هیچ وقت چنین نیازی به وجود نیاید. اما کمی که نرم افزار شما بزرگ و پیچیده می شود، نیازمند سیستمی برای کنترل فایل ها و تغییرات می شوید. کنترل ورژن یک سیستم است که تغییرات اعمال شده بر روی یک یا چند فایل را در طول زمان ذخیره می کند و به ما اجازه می دهد که بتوانیم به نسخه های مختلف فایل ها دست پیدا کنیم.

ادامه مطلب: نگاهی گذرا به سیستم کنترل ورژن Git